Yahoo Malaysia Web Search

1. 2 days ago · Exclusiv Marius Lăcătuș, dezamăgit de un jucător de la FCSB: ”Mă așteptam la mai mult. Nu e de ajuns”. FCSB în Ghencea, scor 1-1, cu Maccabi Tel Aviv Champions League. Calificarea în faza următoare a competiției se va decide în returul de la Budapesta, care este programat pe 31 iulie, de la ora 21:00. Partida va putea fi ...

2. 6 days ago · Marius Lăcătuș împlinește astăzi vârsta de 57 de ani. ”Fiara” s-a născut la 5 aprilie 1964, la Braşov.

3. Jul 19, 2024 · La finalul meciului disputat la Sibiu, Marius Lăcătuș (60 de ani), fost mare fotbalist român, i-a felicitat pe elevii lui Florin Maxim pentru calificarea în turul următor din Europa League.

4. Jul 10, 2024 · Fostul internațional Marius Lăcătuș (60 de ani) a dat verdictul după calificarea Spaniei în finala EURO 2024 (2-1 cu Franța). Fostul internaţional consideră că reuşita lui Nicolae Stanciu este peste cea a lui Lamine Yamal, care le-a adus ibericilor golul egalizator în partida cu Franța, încheiată cu scorul de 2 la 1 în favoarea Spaniei.

5. Jul 10, 2024 · Marius Lăcătuş a văzut duelul dintre Spania şi Franţa şi a tras concluziile. „Fiara” a declarat că jocul a fost unul cursiv, spectaculos, lăudând execuţia lui Lamine Yamal, din prima repriză.

6. Jul 10, 2024 · Spania s-a calificat în finala EURO 2024, după ce a răpus Franța cu scorul de 2-1, în semifinale. Golul decisiv a fost marcat de Lamine Yamal (16 ani), care a înscris superb de la distanță, în minutul 21.

7. Jul 10, 2024 · Marius Lăcătuș, fost internațional român, a urmărit confruntarea FCSB-ului din preliminariile UCL, pe care a descris-o drept ”un amical bun”, având în vedere evoluția modestă a jucătorilor din San Marino.