1 - 1
    2:45 pm GMT-04:00
    Sep 5@Scotland
    Sep 8@Croatia
  2. 5 days ago · Koulouris wytłumaczył sytuację. PAP/EPA / Marcin Bielecki / Efthymis Koulouris i Kamil Grosicki w meczu Pogoni Szczecin z Koroną Kielce. Sebastian Szczytkowski 20.07.2024, 21:30. 1. W drugim ...

3. 6 days ago · Pogoń Szczecin - Korona Kielce to spotkanie w ramach 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Kamil Grosicki i spółka podejmą u siebie kielczan, którzy w ubiegłym sezonie dopiero w ostatniej kolejce utrzymali się przed spadkiem. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na relację "na żywo" z meczu Pogoń Szczecin - Korona Kielce. Początek spotkania w sobotę, 20 lipca o godz. 17:30.

4. 6 days ago · W 4 minucie groźnie uderzył Kamil Grosicki, ale udaną interwencją popisał się Xavier Dziekoński. W 12 minucie z 20 metrów uderzał Efthymis Koulouris, ale i tym razem bramkarz Korony był na posterunku. Hubert Zwoźny został w debiucie rzucony na głęboką wodę. Na lewym skrzydle "szaleje" Kamil Grosicki.

5. 6 days ago · Efektownym strzałem zewnętrznym podbiciem popisał się Grosicki, ale Dziekoński zdołał sparować piłkę. Gronie uderzał także Biczachczjan, lecz on nie trafił w światło bramki. Kielczanie odpowiedzieli strzałami Strzebońskiego i Błanika, ale oba były bardzo niskiej próby.

6. 6 days ago · Kamil Grosicki zrobił na lewym skrzydle miejsce dla Leonardu Koutrisa. Obrońca otrzymał piłkę, wrzucił piłkę na 5. m, a tam okazję wzorowo wykorzystał Kouloris.

7. 6 days ago · Kamil Grosicki na lewym skrzydle uruchomił Leonardo Koutrisa. Ten dośrodkował w pole karne i Efthymis Koulouris efektownym strzałem z kilku metrów pokonał Xaviera Dziekońskiego. W 39 minucie Pogoń była blisko podwyższenia wyniku, Wahan Biczachczjan uderzył z ostrego kąta, ale bramkarz Korony instynktownie nogą odbił piłkę.

8. 6 days ago · W 35. min Pogoń zagrała "tiki-takę" na lewym skrzydle. Gorgon, Kamil Grosicki, Leonardo Kutris i Adrian Przyborek wymienili miedzy sobą 17 podań, ostatnim była centra Grosickiego na piąty metr od bramki Dziekońskiego, gdzie Efthymis Koulouris pewnym strzałem wpakował piłkę do siatki.